Geri Dön

TAN SAĞTÜRK EŞLİĞİNDE KÜLTÜR, SANAT ŞÖLENİ

02 – 05 Ağustos 2018
TAN SAĞTÜRK EŞLİĞİNDE KÜLTÜR, SANAT ŞÖLENİ TuruTAN SAĞTÜRK EŞLİĞİNDE KÜLTÜR, SANAT ŞÖLENİ TurlarıTAN SAĞTÜRK EŞLİĞİNDE KÜLTÜR, SANAT ŞÖLENİ TatiliTAN SAĞTÜRK EŞLİĞİNDE KÜLTÜR, SANAT ŞÖLENİ Vip Turu
Sanat ve estetikle dolu bir deneyim arıyorsanız, Tan Sağtürk eşliğinde, sürpriz bir dans ve müzik şöleni St.Petersburg’da sizleri bekliyor...
PROGRAM 
1.Gün : İstanbul / St. Petersburg 

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde bulunan Setur Select buluşma noktasında saat 08:00’de buluşma. Bilet, begaj ve gümrük işlemlerinin ardından TK401 seferi ile saat 10:55’de St. Petersburg'a hareket. Rahat bir uçuşun ardından saat 14:15’de St. Petersburg'a varış. (Yaklaşık 3 saat 20 dakika) Varışa istinaden yapılacak panoramik şehir turunda; Avrora Gemisi, Fonka ve Moyka Kanalları, Nevsky Caddesi, Puskin Anıtı, Eski Liman Fenerleri, Saray Meydanı Petropavlovskaya Kalesi, Isaak Katedrali görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer odalara yerleşme ve  akşam yemeği için Setur Select’in seçtiği resturant’a hareket. Geceleme otelinizde.

2.Gün : St. Petersburg 
Sabah kahvaltısından sonra Peterhof gezisi ; Finlandiya Körfezi kıyısında Petro'nun planlarını çizip İtalyan Mimar Rastrelli'ye insa ettirdiği yazlık saray, dünyanın en muhteşem bahçelerine sahiptir. Bu gezimizde sarayın hem bahçelerini hem de içini gezeceğiz. Öğle yemeği için  Setur Select’in seçtiği resturant’a hareket. Tur bitiminde otele dönüş ve  akşam yemeği için Setur Select’in seçtiği resturant’a hareket. Geceleme otelinizde.

3.Gün :  St. Petersburg 
Kahvaltının ardından Hermitaj Müzesi turuna katılacağız. Hermitaj Müzesi ; Dünyanın en büyük üç müzesinden biri olan Hermitaj Müzesi’ni doyasıya geziyor, Katarina’nın Sarayı olan binada eski Rus Kraliyet yaşantısını dünyanın en ünlü sanatçılarının eserleri ile birlikte görüyoruz. Öğle yemeğini Setur Select’in seçtiği resturant’a alacağız. Yemek sonrası Hermitaj’ı gezmeye devam edeceğiz. Tur bitiminde otele dönüş ve akşam yemeği için Setur Select’in seçtiği resturant’a hareket. Geceleme otelinizde.

4.Gün :  St. Petersburg / İstanbul 
Kahvaltının ardından Puşkin Sarayı ve Bahçeleri gezisi için yola çıkacagız. 18. yy`da Katerina tarafından inşaa ettirilen ve Çar Kasabası olarak anılan park, saray ve binalar kompleksi. 600 hektarlik bir alanı kaplayan Çar Kasabası`nın ana binası Katerina Sarayı. Buradaki Amber Odası son derece ilgi çekici olmasına rağmen özellikle yaz aylarındaki yoğunluktan dolayı bircok turist tarafından ziyaret edilemiyor. Çarlık dönemi aristokrasinin çar ailesi ile buluştuğu bu ünlü kasabada aynı zamanda ünlü şair Puşkin`in eğitim gördüğü okul da çarlık sarayının hemen yanında yer alıyor. Öğle yemeğini Setur Select’in seçtiği resturant’a alacağız. Yemek sonrası havalimanına hareket TK402 seferi ile saat 15:15’de hareket  ve saat 18:45’de  İstanbul’a varış.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Beş yıldızlı otelde oda kahvaltı esasında 3 gece konaklama
İstanbul-St. Petersburg-İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti ve alan vergisi
Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.) 
Yarım günlük St. Petersburg panaromik şehir turu
Peterhof gezisi Turu 
Puşkin Sarayı ve Bahçeleri Gezisi 
Hermitaj Müzesi Turu 
3 Öğle Yemeği ve 3 Akşam Yemeği 
Havaalanı-otel-havaalanı transferleri
Setur Select rehberlik hizmetleri

Tur Fiyatı 
2,400 EUR
 

Seyahatinizi Size Özel Şekillendirelim

Bu programı size özel olarak tasarlamamızı isterseniz lütfen 444 97 79 nolu Setur Select Özel Seyahat Hattımızdan bizi arayın ya da select@setur.com.tr adresinden bize ulaşın. Seyahat tasarımcınız en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

Sizi Arayalım

E-Bülten’imize Kayıt Olun