Geri Dön

YANARDAĞ VE TAPINAKLAR ÜLKESİ ENDONEZYA

19 – 28 Kasım 2018
YANARDAĞ VE TAPINAKLAR ÜLKESİ ENDONEZYA TuruYANARDAĞ VE TAPINAKLAR ÜLKESİ ENDONEZYA TurlarıYANARDAĞ VE TAPINAKLAR ÜLKESİ ENDONEZYA TatiliYANARDAĞ VE TAPINAKLAR ÜLKESİ ENDONEZYA Vip Turu

Jakarta, Yogyakarta, Surabaya, Bromo, Kalibaru ve Bali göreceğimiz eşsiz yerler arasında. 

PROGRAM 
1.Gün : İstanbul / Jakarta

İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalindeki SeturSelect buluşma noktasında,  rehberiniz ile buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Jakarta'ya hareket. Geceleme uçakta.

2.Gün : Jakarta "Jakarta Şehir Turu"
Jakarta’ya varışımıza istinaden Jakarta şehir turumuza başlıyoruz. Gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda Endonezya Ulusal Müzesi, Ulusal Anıt, Surabaya Pazarı ve Mini Endonezya Parkı göreceğimiz yerler arasındadır. Öğle yemeğimizi turumuz sırasında lokal bir restoranda alıyoruz. Turumuzun ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Gecelememiz Jakarta’daki otelimizde.

3.Gün : Jakarta / Yogyakarta "Prambanan ve Plaosan Tapınağı Ziyareti"
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Yogyakarta uçuşumuz için havaalanına transfer oluyoruz. Yerel havayolları ile Yogyakarta’ya uçuyoruz. Varışımıza istinaden öğle yemeğimizi lokal bir restoranda alıyoruz ve ardından Prambanan ve Plaosan Tapınağı ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Turumuz sonrasında otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alıyoruz. Gecelememiz Yogyakarta’daki otelimizde.

4.Gün : Yogyakarta / Surabaya / Bromo
Sabah erken saatte gün doğumunu izlemek için Borobudur’a gidiyoruz. Bu büyüleyici manzara eşliğinde günü karşıladıktan sonra kahvaltımızı yapmak üzere otelimize dönüyoruz. Kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz ve Sultan Sarayı’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi lokal bir restoranda aldıktan sonra Surabaya uçuşumuz için havaalanına transfer oluyoruz. Yerel Havayolları ile Surabaya’ya uçuşumuzun ardından varışımıza istinaden bizleri bekleyen özel aracımız ile Bromo’ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde lokal bir restoranda akşam yemeğimizi alacağız. Otele varışımıza istinaden otelimize yerleşiyoruz. Gecelememiz Bromo’daki otelimizde.

5.Gün : Bromo / Kalibaru "Bromo Dagı, Krater Gezisi , Tropikal ve Baharat Bahçeleri Ziyareti"
Sabah erken saatte gün doğumunu izlemek için Jeep’ler ile Bromo Dağı’na gidiyoruz. Gün doğumunu izledikten sonra Krater ziyaretimizi gerçekleştirecek ve ardından kahvaltı için otelimize döneceğiz. Otelimizde biraz dinlendikten sonra check-out işlemlerimizi gerçekleştirip Kalibaru Köyü’ne doğru yola çıkıyoruz. Öğle yemeğimizi lokal bir restoranda alıyoruz. Varışımıza istinaden Tropikal ve Baharat Bahçeleri’ni ziyaret edeceğiz. Turumuzun ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi lokal restoranda alıyoruz. Gecelememiz Kalibaru’daki otelimizde.

6.Gün : Kalibaru / Ubud "Ulun Danu Beratan Tapınağı Ziyareti"
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve Ketapang’a doğru yola çıkıyoruz. Ketapang’a varışımıza istinaden feribot ile Bali’ye geçiyoruz. Gilimanuk Limanı’na varışımıza istinaden bizleri karşılayacak olan rehberimiz ile birlikte Ulun Danu Beratan Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi lokal bir restoranda alıyoruz. Sonrasında Ubud’daki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Gecelememiz Ubud’daki otelimizde.

7.Gün : Ubud "Kintamani Turu"
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında tam günlük Kintamani turumuzu gerçekleştireceğiz. Öğle yemeğimizi turumuz sırasında lokal bir restoranda alıyoruz. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Gecelememiz Ubud’daki otelimizde.

8.Gün : Ubud / Nusa Dua "Tanah Lot Turu"
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve yarım günlük Tanah Lot Turu’muz için hareket ediyoruz. Öğle yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Turumuzun ardından Nusa Dua bölgesindeki otelimize yerleşiyoruz ve serbest zaman. Akşam yemeğimiz ve gecelememiz Nusa Dua’daki otelimizde.

9.Gün : Nusa Dua / Doha "Uluwatu Turu"
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz ve yarım günlük Uluwatu Turumuzu gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeğimizi lokal bir restoranda alıyoruz. Sonrasında serbest zaman. Uçuş saatimize istinaden havaalanına transfer oluyoruz. Istanbul’a uçuyoruz.

10.Gün : İstanbul

Atatürk Havalimanına varış.

 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
Qatar Havayolları ile ekonomi sınıf gidiş-dönüş uçak bileti
SeturSelect Rehberlik Hizmeti
Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)
Programda belirtilen tüm transferler
Programda belirtilen tüm konaklamalar
Programda belirtilen tüm öğle ve akşam yemekleri (8 öğle yemeği, 7 akşam yemeği)
Programda belirtilen tüm turlar ve giriş ücretleri
Bali feribot bileti
Bromo Yanardağı Jip Safari
Programda belirtilen tüm ara uçuşlar
Bromo’da At Binme
Prambanan ve Plaosan Tapınağı Ziyareti

Tur Fiyatı 
2.157 EUR
 

Seyahatinizi Size Özel Şekillendirelim

Bu programı size özel olarak tasarlamamızı isterseniz lütfen 444 97 79 nolu Setur Select Özel Seyahat Hattımızdan bizi arayın ya da select@setur.com.tr adresinden bize ulaşın. Seyahat tasarımcınız en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

Sizi Arayalım

E-Bülten’imize Kayıt Olun