Geri Dön

Bali'de Macera Gezisi

5 Gece 6 Gün
Bali'de Macera Gezisi TuruBali'de Macera Gezisi TurlarıBali'de Macera Gezisi TatiliBali'de Macera Gezisi Vip Turu
Hint Okyanusu’nun büyüleyici atmosferi, binlerce yıllık heybetli tapınakları, siyah ve beyaz olmak üzere sıra dışı kumsalları ve rengarenk kültürüyle en çekici tatil noktalarından biri Bali! Özellikle macera arayanların çokça rağbet ettiği Bali, herkesin tatilden beklentisini karşılıyor. Endonezya’da ki 13 bin adadan biri olan Bali, mercan kayaların, volkanik kumsalların ve tarihin ahenk içinde ziyaretçilere sunulduğu eşsiz bir ada. Rengarenk kültürünü dikkat çekici dansları, lezzetli yemekleri ve gizemli tapınaklarında sergileyen Bali, tatilden keyif almasını bilenler için sıra dışı deneyimler ve unutulmaz anlar vadediyor.
PROGRAM
1. Gün: Denpasar – Nusa Dua

Denpasar Havaalanına varışımıza istinaden, özel aracımız ile konaklama yapacağımız otelimize transfer oluyor, odalarımıza yerleşiyoruz. Yolculuğumuzun yorgunluğunu atmamız adına serbest zaman. Geceleme otelimizde. 

2. Gün: Tanjung Benoa 
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, su sporları aktivitelerimizi yapacağımız Tanjung Benoa sahiline transferimiz gerçekleşiyor. İlk önce sualtında Ocean Walker aktivitesi gerçekleştireceğiz. Bali’nin renkli sualtı dünyasını eğlenceli bir şekilde keşfediyor, sonrasında su üzerinde adeta uçacakmış gibi olacağımız Fly Board aktivitesini gerçekleştiriyoruz. Öğleden sonra otelimize transfer oluyoruz. Serbest zamanın ardından geceleme otelimizde. 

3. Gün: Pandawa Beach
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Pandawa Beach’e transferimiz gerçekleşiyor. Bali’nin en güzel sahillerinden biri olan Pandawa’da öğlen saatlerine kadar kano yapıyoruz. Ardından Otelimize transfer oluyoruz. Serbest zaman sonrası geceleme otelimizde. 

4. Gün: Nusa Dua - Ubud
Otelimizde alacağımız kahvaltının ve check out işlemlerimizin ardından Ubud’a hareket ediyoruz. Trafiğe bağlı olarak, yolculuğumuz yaklaşık 1 saat sürüyor. Ayung Nehri’ne varışımıza istinaden, Rafting için kısa bir eğitim alıyoruz. Yaklaşık 2 saat boyunca sürecek olan rafting’te eğlencenin ve maceranın doruklarını yaşarken, Nehrin ve çevresinin doğal güzelliğinde büyüleneceğiz. Ardından öğle yemeğimiz için kısa bir mola veriyoruz. Öğleden sonra yaklaşık 1 saat sürecek olan ATV gezimizi gerçekleştiriyoruz. Gezimizin bitiminde otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde. 

5. Gün: Ubud
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından fil safarisi için otelimizden ayrılıyoruz. Yaklaşık 2 saat sürecek olan safari sonrası otelimize transfer oluyoruz. Öğleden sonra spa hizmetleri ile tüm yorgunluğumuzu atabilmemiz için serbest zaman. Geceleme otelimizde. 

6. Gün: Ubud - Denpasar
Otelimizde alacağımız kahvaltı ve check out işlemlerinin ardından havaalanına transfer oluyoruz. Bir sonraki gezimizde görüşmek dileğiyle.
Fiyatlarımız
İki kişilik odalarda kişibaşı
1,165 USD’den itibaren

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

5*’lı otellerde 5 gece oda ve kahvaltı konaklama
Havaalanı – Otel – Havaalanı arası özel araç transferi
Programda belirtilen tüm aktiviteler
Programda belirtilen tüm aktiviteler için otelden otele ulaşım
4.gün açık büfe öğle yemeği
Programda belirtilen tüm aktiviteler için yerel rehberlik hizmeti
Programlarda belirtilen tüm aktiviteler için uzman eşliğinde ön bilgilendirme
Programda belirtilen tüm aktiviteler için tüm ekipmanlar

Seyahatinizi Size Özel Şekillendirelim

Bu programı size özel olarak tasarlamamızı isterseniz lütfen 444 97 79 nolu Setur Select Özel Seyahat Hattımızdan bizi arayın ya da select@setur.com.tr adresinden bize ulaşın. Seyahat tasarımcınız en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

Sizi Arayalım

E-Bülten’imize Kayıt Olun