Geri Dön

Pemba Adası’nda Bambaşka Bir Sualtı Deneyimi

Pemba Adası’nda Bambaşka Bir Sualtı Deneyimi  TuruPemba Adası’nda Bambaşka Bir Sualtı Deneyimi  TurlarıPemba Adası’nda Bambaşka Bir Sualtı Deneyimi  TatiliPemba Adası’nda Bambaşka Bir Sualtı Deneyimi  Vip Turu
Tanzanya’nın incisi Zanzibar’a sadece 80 km uzaklıkta olan Pemba Adası deniz, kum, güneş ve sualtı deneyimlerini sınırsız bir şekilde karşılıyor.  

PROGRAM 
1.Gün : Istanbul / Dar Es Salaam

Dar es salaam Julius Nyerere Havaalanı’na varışımızı takiben, pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından özel aracımız ile konaklamamızın yapılacağı Serena Hotel’e Transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.

2.Gün : Dar Es Salaam / Pemba Adası
Sabah kahvaltısı ve check out işlemlerimizin ardından saat 11:30’da özel aracımız ile yerel havayolunun 14:00’de Pemba Adası’na uçuşları için havaalanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. 15:05’de Pemba Adası’na varışımızı takiben, havaalanında karşılama ve konaklayacağımız The Manta Resort Hotel’e varış. Geceleme otelimizde.

3, 4, 5 ve 6.Gün : Pemba Adası

The Manta Resort’ta “seafront villa & herşey dahil” bazında konaklamamızı gerçekleştiriyoruz. Tercih edeceğimiz herhangi bir günde Spice Farm ve Rain Forest turunu gerçekleştireceğiz. Bu tur esnasında Baharat adalarından biri olarak bilinen Pemba’da yetişen baharat ve meyveleri ormanda dalından koklayıp tatma imkanı bulacağız. Ardından Ngezi Yağmur Ormanı’nda 45 dakika süren yürüyüşümüzü gerçekleştireceğiz. Yürüyüş esnasında adanın muhteşem doğasını keşfedecek, çeşitli kuşlar maymunlar vb. benzeri bölgeye ait bitki örtüsü ve hayvanları gözlemleyeceğiz.  
Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret karşılığında olarak Dalış, Okyanusta Balık avı , Sunset Cruise, Sandbank Trip ve Şnorkel gibi aktivitelerden yararlabilirler. 

7.Gün : Pemba Adası / Dar Es Salaam 
Sabah kahvaltısı ve check out işlemlerimizin ardından Dar es Salaam’a dönüş uçuşu için havalaanına transferimiz gerçekleşiyor. Yerel havayolu ile 12:20’de hareket ediyor, 13:’5’de Dar es Salaam’a varışımızı takiben özel aracımız ile karşılanıyoruz.. Kısa bir şehir turu gerçekleştiriyoruz. Dileyen misafirlerimiz şehir turu esnasında Afrika’ya özgü alışverişin adresi olan yerel pazarları da ziyaret edebilirler. Kıs turumuzun ardından konaklamanın yapılacağı Serena Hotel’e transferimiz gerçekleşiyor. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

8.Gün : Dar Es Salaam / Istanbul
Erken check our işlemlerimizin ardından havaalanı transferimiz gerçekleşiyor. 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
Havaalanı - otel tüm karşılama ve transferler
Dar es salaam’da varışta 1 gece ( oda-kahvaltı ) , dönüşte 1 gece ( akşam yemeği dahil ) olmak üzere toplam 2 gece konaklama
Dar es salaam – Pemba yerel havayolu ile gidiş - dönüş uçak bileti
The Manta Resort’da herşey dahil 6 gecelik konaklama (5 gece Sea Front Villa + 1 gece Sualtı Oda konaklaması.) 
Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği
Alkollü – Alkolsüz tüm içecekler
Spa’dan yararlanma
Şnorkel ve kayak ekipmanları
Spice Farm ve Rain Forest turu.
Ingilizce bilen yerel şoför ve rehberlik hizmetleri 
Seyahat sigortası

Tur Fiyatı 
3,695 USD’den itibaren
 

Seyahatinizi Size Özel Şekillendirelim

Bu programı size özel olarak tasarlamamızı isterseniz lütfen 444 97 79 nolu Setur Select Özel Seyahat Hattımızdan bizi arayın ya da select@setur.com.tr adresinden bize ulaşın. Seyahat tasarımcınız en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

Sizi Arayalım

E-Bülten’imize Kayıt Olun