Siz Hayallerinizi Söyleyin Biz Gerçeğe Dönüştürelim

Hayat zamanın ötesinde.
Lüks pahanın ötesinde.
Deneyim maceranın ötesinde.
Bugün yarının ötesinde.
Görmek bakmanın ötesinde.
Kalp aklın ötesinde.
Adımlar durağanlığın ötesinde.
Kaybolmak bulunmanın ötesinde.
Işık karanlığın ötesinde.
Hayaller gerçekliğin ötesinde.
Eylem niyetin ötesinde.
SeturSelect seyahatin ötesinde.

Dünyanın eşsiz coğrafyalarında, farklı kültürlerle, farklı insanlarla tanışmanın büyüsüne kapılmak ister misiniz? SeturSelect, size sadece bir seyahat deneyimi sunmuyor. Sizi, yolculuğunuzun başından sonuna ayrıcalıklı hissettirecek tüm detayları düşünüyor ve sizin için planlıyor. Dünyanın en gizemli destinasyonlarında macera turları, en renkli karnaval rotalarında eğlencenin en unutulmazı, müzik ve sanat başkentlerinde en keyifli etkinlikler, gittiğiniz şehrin en güzel restoranında bir yemek ya da bölgenin en iyi tiyatrosuna bir bilet... SeturSelect’i seyahatin çok ötesinde ve size özel kılan özelliklerden sadece birkaçı...

Tamamen sizi yansıtan, her anında kendinizi bulacağınız, kaliteli bir tatilin anahtarını sunan “SeturSelect” programlarında tüm detaylar sizin zevkiniz ve beklentileriniz doğrultusunda şekilleniyor. Seyahatiniz öncesinde; belirtilen bütçeye uygun otel seçenekleri, ulaşım alternatifleri, restoran önerileri, vize işlemleri, rehberlik hizmetleri, turlar ve aktiviteler en ince ayrıntısına kadar planlanıyor.

50 yılı aşkın bir tecrübenin ürünü olan SeturSelect, dünyaca ünlü Abercrombie&Kent, Virgin Limited, Orient Express ürünlerinin yanı sıra Four Seasons Preferred Partner, Hyatt Privé ve Mandarin Oriental Fan Club üyelikleri ile de misafirlerine özel avantajlar sunuyor.

Siz de gelin, hayallerinizdeki seyahat deneyimini daha fazla ertelemeyin, hayatın odağına kendinizi yerleştirin ve SeturSelect ile tanışın.

Four Seasons
Abercrombie
Starwood
FunClub
Orient
Red Travel
Virgin