Geri Dön

AYHAN SİCİMOĞLU İLE BİR BAŞKA İSPANYA - SAN SEBASTİAN VE BASK'IN 2 YAKASI

02 – 05 Ekim 2019

AYHAN SİCİMOĞLU İLE BİR BAŞKA İSPANYA - SAN SEBASTİAN VE BASK'IN 2 YAKASI TuruAYHAN SİCİMOĞLU İLE BİR BAŞKA İSPANYA - SAN SEBASTİAN VE BASK'IN 2 YAKASI TurlarıAYHAN SİCİMOĞLU İLE BİR BAŞKA İSPANYA - SAN SEBASTİAN VE BASK'IN 2 YAKASI TatiliAYHAN SİCİMOĞLU İLE BİR BAŞKA İSPANYA - SAN SEBASTİAN VE BASK'IN 2 YAKASI Vip Turu

Ayhan Sicimoğlu ile bu kez San Sebastian ve çevresini dolaşıyoruz: Bilbao ve muhteşem Guggenheim Müzesi, San Sebastian ve ünlü pintxos barları, Hondarribia ve ilginç mimarisi, Espelette ve acı biberleri, Biarritz ve geçmişin ihtişamı, St.Jean de Luz ve muhteşem kumsalları ve tabii ki Bask Bölgesi’nin kendine özgü mutfağı…

PROGRAM 

1.Gün : İstanbul / Bilbao / San Sebastian

İstanbul Havalimanı’nda SeturSelect buluşma noktasında, rehberimiz ile buluşma. Türk Havayolları ile Bilbao'ya hareket. Bilbao'ya varış ve San Sebastian'a doğru harekete otele yerleşme. Akşam yemeğimizi SeturSelect'in seçtiği bir restaurantta alacağız. Geceleme otelde.

2.Gün : San Sebastian / Hondarribia / San Sebastian

Sabah kahvaltısının ardından Urumea nehri boyunca uzanan, ormanların çevrelediği La Concha Koyu’nda harika plajlara ve muhteşem bir coğrafyaya sahip olan San Sebastian gezimize başlıyoruz. Gerek ayaküstü atıştırabileceğiniz pintxos barları gerekse de michelin yıldızlı fine dining restoranları ile her türlü zevke ve mideye hitap eden San Sebastian’da keyifli keşifler yapacağımız sabahın ardından öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeğimizi SeturSelect'in seçmiş olduğu restaurantta alacağız. Yemek sonrası Fransa sınırında bulunan Hondarribia’da kahvelerimizi yudumlarken kasabanın kendine özgü mimarisinin tadını çıkarıyoruz. Akşam yemeğimizi SeturSelect'in seçtiği restaurantta alacağız. Geceleme otelde.

3.Gün : San Sebastian / St.Jean de Luz / Biarritz

Sabah kahvaltısının ardından Bask Bölgesi’nin Fransa tarafını ziyaret ediyoruz. İlk durağımız muhteşem kumsalları ile ünlü St.Jean de Luz. Sandalet ve konserve dükkanları ile dikkat çeken bu kasaba ünlü besteci Maurice Ravel’in doğduğu, Güneş Kral 14.Louis’nin düğün töreninin gerçekleştiği yerdir. İkinci gezi noktamız Biarritz; Avrupa aristokrasisinin gözde sayfiye merkezlerinden biri olan Biarritz, plajları, Casino’su, Deniz Müzesi ve pazaryeri ile oldukça hareketli bir şehirdir. Biarritz’deki öğle yemeğimizin ardından Avrupa’daki en önemli kırmızı biber üreticisi kasaba olan Espelette köyünü geziyoruz. Bu köyde kırmızı biber’den elde edilen ürünler sizi şaşkına çevirecek. Çikolatalar, likörler, reçeller v.s…. Akşam yemeğimizi SeturSelect'in seçtiği restaurantta alacağız. Geceleme otelde.

4.Gün : San Sebastian / Bilbao / İstanbul

Sabah kahvaltımızın ardından Bilbao’ya doğru yola çıkıyoruz. İspanya’nın en önemli müzelerinden biri haline gelen Guggenheim Müzesi gezisi ve şehrin tarihi sokaklarında keyifli bir yürüyüş sonrası Şehrin bilinen mekanlarından Amaren’de Bask Bölgesi’ne özgü tapaslardan (pintxos) oluşan öğle yemeğimizi yiyoruz. Ardından Bilbao Havalimanına transfer oluyoruz. Türk Havayolları'nın tarifeli seferi ile İstanbul'a hareket ediyoruz. İstanbul'a varış ile turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları ile gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti

Belirtilen otelde 3 gece 4 gün oda ve kahvaltı bazında konaklama

Havalimanı vergileri

Havaalanı – Otel – Havaalanı transferleri

Belirtilen tüm geziler

Bilbao Şehir Turu

Guggenheim Müzesi

San Sebastian Şehir Turu

St.Jean de Luz Turu

Biarritz Turu

Espelette Köyü Gezisi

Belirtilen Öğle ve Akşam Yemekleri

SeturSelect rehberlik hizmetleri

Seyahat Sigortası(Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)

Tur Fiyatı 

2.797 EUR

Seyahatinizi Size Özel Şekillendirelim

Bu programı size özel olarak tasarlamamızı isterseniz lütfen 444 97 79 nolu Setur Select Özel Seyahat Hattımızdan bizi arayın ya da select@setur.com.tr adresinden bize ulaşın. Seyahat tasarımcınız en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

Sizi Arayalım

E-Bülten’imize Kayıt Olun