Geri Dön

FERRARI İLE 1 GÜNLÜK ROMA VE MILLE MIGLIA TURU

Civitavecchia -  Tarquinia -  Bolsena -  Orvieto -  Civitavecchia 
FERRARI İLE 1 GÜNLÜK ROMA VE MILLE MIGLIA TURU TuruFERRARI İLE 1 GÜNLÜK ROMA VE MILLE MIGLIA TURU TurlarıFERRARI İLE 1 GÜNLÜK ROMA VE MILLE MIGLIA TURU TatiliFERRARI İLE 1 GÜNLÜK ROMA VE MILLE MIGLIA TURU Vip Turu
Yeni Bir Seyahat Konsepti 
Setur Select, Ferrari'nin dünya çapında tek yetkili acentesi olan Red Travel ile birlikte yeni bir seyahat deneyimi sunuyor; üst düzey Gran Turismo deneyimi ile sınırsız lüksü bir arada sağlayarak, kendin-sür turlarına yenilikçi bir yaklaşım getiriyor. 

Setur Select ile Ferrari Turları, misafirlerin İtalyan Yaşam Tarzını tam anlamıyla tecrübe edebilmesi için, kişisel olarak hazırlanmış eşsiz yolculuklardır. Her tür sanat, moda, mimari, gastronomi ve muhteşem manzaraların mükemmel bir karışımıdır. 

En son modelleri şahsen sürme fırsatı bularak kendinizi gerçek Ferrari ekibinden biri gibi hissedeceksiniz. Yaklaşık bin kilometrelik efsanevi Mille Miglia yarışının güzergahında Toskana'nın dik ve kavisli yollarında hızlanarak, sürüş yeteneklerinizi nihai bir testten geçirme şansı bulacaksınız.
PROGRAM
10.00
Civitavecchia limanında (Roma'nın 60 km kuzeyinde, Ferrari turunun başlangıç ve bitiş noktası) Red Travel Tur Direktörü ile buluşma

Seçkin Sporting Yacht Club'da kahveyle karşılanma, ardından arabanın yatların önünde güzel bir şekilde sergilendiği özel Ferrari bilgilendirmesi.

Uzman bir Ferrari sürücüsü olan özel Tur Direktörümüz, misafirlerimizi hem Ferrari dünyasıyla tanıştıracak hem de kontrollerin ince detaylarını, çeşitli modellerin (Ferrari 488 Spider, Ferrari California T, Ferrari 458 Speciale, Ferrari 458 Spider) aralarındaki farkları ve motorların (8-silindir veya 8-silindir turbo) özelliklerini açıklayacaktır. En önemlisi de, direksiyon arkasından F1 pedallı vites değiştirme sistemini nasıl kullanacaklarıyla ilgili rehberlik yapacaktır. 

Ferrari alıştırma sürüşü (Ferrari ile ilk buluşma)


10.30
Mille Miglia Turu için Ferrari ile yola çıkış

Civitavecchia'dan Ferrari ile ayrılarak Bolsena Gölü'ne doğru yola çıkacaksınız. Tur boyunca birçok mola verilerek, isterlerse sürücüler ve yolcuların yer değiştirmesi için imkan sağlanacaktır.

Tur direktörümüz, Tarquinia, Monte Romano, Vetralla, Viterbo, Bolsena, Acquapendente, Radicofani üzerinden geçerek Mille Miglia güzergahının (Cassia olarak bilinen) önemli bir kısmı boyunca Ferrari'ye güçlü aracının direksiyonunda rehberlik edecektir.
Ferrari Red Travel'ın özenle seçtiği yollar, güney Toskana ve kuzey Lazio'nun güzel manzarasının keyfini çıkarırken maksimum sürüş keyfi sağlar.

Tüm yolculuk boyunca, Ferrari ve Tur Direktörünün aracı mobil telsiz sistemi aracılığıyla devamlı temas halinde olacaktır.

Muhteşem göl manzaralı Bolsena La Pinata’da öğle yemeği


15.00
Turumuzun ikinci kısmı olan muhteşem Umbria bölgesine doğru Ferrari ile yola çıkış

İnişli çıkışlı tepelerin ve hiç bitmeyen virajların birbirini şaşırtıcı şekilde takip ettiği yoldaki saf sürüş keyfiyle zenginleşen vadi manzarasının sunduğu pitoresk ve nefes kesen panoramayı keşif!

Aracının direksiyonundaki Red Travel Tur Direktörü, büyüleyici görünümleri Umbria bölgesinin ruhunu yansıtan tipik kasaba ve köylerden oluşan bu canlı gezi programında sizlere kılavuzluk edecek. 

Orvieto'da mola ve şehir ziyareti.
Orvieto, MÖ altıncı yüzyılda ticaret merkezi olarak doruk noktasına ulaşmış eski bir Etrüks şehridir (Velzna). Daha sonra, MÖ 264 yılında Romalılar tarafından işgal edilmiş ve yıkılmıştır. Orta Çağlarda Urbs Vetus adıyla yeniden kurulan şehir, bugün hala dar yolların bir ağı ve yer altı geçitleri ile tünellerin bir labirentiyle, tüf ve bazalttan oluşan bir kale görünümündedir. 

Orvieto'daki moladan sonra tur, varış noktası olan Civitavecchia'ya doğru devam edecektir. 

18.00
Civitavecchia'daki özel limana varış ve Ferrari deneyiminin sonu.

Misafirlerimiz Ferrari'yi gün içerisinde toplamda 200 km'lik mesafeye kadar kullanabilirler.

 
 
Önemli Bilgiler ve Dahil Olan Hizmetler
Latium ve Umbria'nın en heyecanlı yollarında Ferrari ile 1 günlük İtalya turu
Ferrari ile Civitavecchia - Tarquinia - Bolsena - Orvieto - Civitavecchia
Ferrari'nin en son modellerini kullanma fırsatı
Eksiksiz Ferrari Bilgilendirmesi
Her araç için tam kaskolu araç sigortası ve toplamda 250 km'lik mesafeye kadar Ferrari sürüşü
Yat Kulübündeki (Civitavecchia) brifingde karşılama kahvesi
La Pineta Restaurant'da (Bolsena) 1 öğle yemeği - içecekler hariç
Aracıyla birlikte özel Tur Direktörünüz dahil, Red Travel personeli (1-2 kişi)
Mobil telsiz sistemi (sürüş boyunca misafirlerimiz ile Red Travel personeli telsiz aracılığıyla devamlı bağlantıdadır)
Tüm araçlar için park, temizleme ve yakıt ikmal hizmetleri
Fotoğraf hizmeti; misafirlerimize yüksek çözünürlükte resimlerden oluşan hediyelik DVD sunulacaktır.
Tur öncesi veya sonrası süre uzatmaları için, lütfen Setur ile irtibata geçiniz.

Red Travel'ın eksiksiz Ferrari servisi
Özel Tur Direktörünüz ve ekibi, yakıt ikmali, temizlik, park, teknik destek gibi diğer her şeyle ilgilenirken, siz Ferrari sürüşünün keyfini çıkarın.

Dahil olmayan hizmetler
Uçak bileti, Ferrari için yakıt, transferler, içecekler, "dahil hizmetler"de belirtilmeyen hizmetler.

Red Travel araç portföyü (müsaitlik durumuna bağlı)
Ferrari 488 Spider
Ferrari 458 Speciale
Ferrari California T
Ferrari 458 Spider

 
Araç için depozito
Her araç modeli için 10.000 Euro
Programlar fikir verme amaçlıdır; günlük bazda ve Red Travel Tur Direktörünün onayıyla değişiklik yapılabilir. İsteğe bağlı: alternatif gezi programları ve etkinlikleri (golf, yat gezisi, balon gezisi, alışveriş turu, yemek kursları, şarap tadım turu, özel rehberli turlar) içeren kişiye özel programlar sunulacaktır.
 

 

Seyahatinizi Size Özel Şekillendirelim

Bu programı size özel olarak tasarlamamızı isterseniz lütfen 444 97 79 nolu Setur Select Özel Seyahat Hattımızdan bizi arayın ya da select@setur.com.tr adresinden bize ulaşın. Seyahat tasarımcınız en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

Sizi Arayalım

E-Bülten’imize Kayıt Olun