Geri Dön

ST.PETERSBURG VE FAZIL SAY KONSER TURU

16 – 19 Mayıs 2020

ST.PETERSBURG VE FAZIL SAY KONSER TURU TuruST.PETERSBURG VE FAZIL SAY KONSER TURU TurlarıST.PETERSBURG VE FAZIL SAY KONSER TURU TatiliST.PETERSBURG VE FAZIL SAY KONSER TURU Vip Turu

St.Petersburg “Sehir Turu”, Hermitage Müzesi ve 1 .Kategori Fazil Say Konseri, Yusupov Sarayi ve Rasputinin Öldürülme Salonu ile Salonlar Gezisi, Pushkin Kasabasi ve Ekaterina Sarayi

PROGRAM

1 Gün : Istanbul / St.Petersburg

Istanbul Havalimani Dış Hatlar Terminali M1 numarali SeturSelect Kontuarında saat 08:00’da bulusma. Türk Hava Yolları TK 401 seferi ile saat 11:00’da St. Petersburg’a hareket. 3 saat 20 dakikalik uçus sonrasi saat 14:20’de St. Petersburg’a varis. Otobüsle hareket önce Çesme Kilisesi ziyareti, sonrasinda panoramik sehir turu. Tur bitiminde otele yerlesme ve dinlenme. Geceleme otelimizde.

2 Gün : St.Petersburg

Sabah kahvaltisinin ardindan Hermitage Müzesi Ziyareti (Pazirik Bölümü özellikle görülecek). Ögle yemegi Seturselect'in seçtigi restaurantta alinacaktir. Otelde kisa bir serbest zaman sonrasi, Shostokovich Flarmonisine hareket ve Fazil Say konserini izliyoruz. Geceleme otelde.

3 Gün : St.Petersburg

Sabah kahvaltisinin ardindan St. Petersburg da bulunan Yusupov Sarayini geziyoruz. Yusupov Sarayi ya da Moika Sarayi, Rusya'da Sankt-Peterburg sehrinde bulunan Yusupov ailesinin ilk evi olan saray. Bina 1916 yilinda Grigori Rasputin'in suikast sonucu öldürüldügü bina olarak bilinir.Rusya tarihinin en meshur suikastlarin basinda gelir. SeturSelect’in seçtigi restaurantta ögle yemegimizi aliyoruz . Yemek sonrasi sehre dönüs ve serbest zaman. Geceleme otelde.

4 Gün : St.Petersburg / Istanbul

Sabah otelden valizlerimizle çikis yapiyoruz. Pushkin Kasabasi ve Ekaterina Sarayi görülecektir. Gezimiz sonrasi havalimanina hareket. Türk Hava Yollari TK 402 seferi ile saat 15:15’de Istanbul’a hareket ve saat 18:45’de Istanbul Havalimanina varis.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Türk Hava Yolları ile ekonomi sınıf gidiş-dönüş uçak bileti
5*otellerde oda ve kahvalti bazinda konaklama
Profesyonel SeturSelect rehberlik hizmeti
Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)
Belirtilen tüm geziler
Programda belirtilen tüm müze ve ören yeri giris ücretleri
Tüm ögle yemekleri
Tüm transferler
Rusya vizesi islemi ve ücreti
1.Kategori Fazil Say konser bileti

Tur Fiyati

1.697 EUR

Seyahatinizi Size Özel Şekillendirelim

Bu programı size özel olarak tasarlamamızı isterseniz lütfen 444 97 79 nolu Setur Select Özel Seyahat Hattımızdan bizi arayın ya da select@setur.com.tr adresinden bize ulaşın. Seyahat tasarımcınız en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

Sizi Arayalım

E-Bülten’imize Kayıt Olun